Žaliai ūžiančiame mieste jungle muzikos sala

Greičiausiai, kad visais informaciniais kanalais, tiek internete, tiek laikraščiuose ar dar kur kitur, jūs jau esate pilnai užhipnotizuoti, nes rugsėjo 30 dieną į Vilnių sugrįžta pernai metais pirmą kartą visą miestą sudrebinęs reiškinys – "Green Night".

 

Todėl žaliai šviečiančiomis akimis penktadienį žingsniuosite naktinėmis Vilniaus gatvėmis nuo vienos vietos iki kitos. Tačiau nepaisant to norisi jus pakviesti dar kartą į šį masinį reiškinį ir pasiūlyti penktadienį sustoti kavinėje "Balti Drambliai". Čia griaudės "Green Jungle" renginys pasipuošęs tuo muzikiniu pozityvu, kuris artimiausias jūsų sielai. Šią naktį su specialia selekcija iš Latvijos atvyksta Crystral Sound System merginos ir pasidalins savo meile jungle muzikai, Full Falvour lyderis Red1 išsitrauks visas turimas jungle muzikos legendas, lietuviškas jungle karalius Cr-Edit apdovanos pačiais šviežiausiais palaiminimais, o amen'iškai ir tikrai sulaužytai vakarą atidarys JaZzy ir paryčiais uždarys – Recin. Durys atveriamos visiškai nemokamai, todėl visus susirinkusius prašome pasikaustyti kantrybe ir tolerancija aplinkiniams.

 

Na ir dar kartą trumpai apie visą "Green Night"

 

Renginys "Green Night" šiemet prie savo idėjos sklaidos pritraukė dar daugiau – net 16 naktinių klubų, muzikinių vietų, kavinių, barų, kurie nemokamai savo duris atidarys su kokybiška muzikine programa. Bus galima migruoti ir aplankyti tiek vietų, kiek tik leis kojos: "Tamsta", "Chaplin terasa", "Paparazzi", "Tarantino", "G", "Menų fabrikas Loftas", "Artistai pub", "Vasaros terasa", "Balti drambliai", "Gorky", "Opium", "Soul Box", "Time out", "ŠMC kavinė", "Misterija", "Posh", "Fluxus ministerija". Be 16 klubų "Green Night" idėją taip pat skleis ir specialią muzikinę programą paruoš dar 2 muzikinės vietos: kokteilių baras "Life" ir "O-Lounge".

 

Visą "Green Night" muzikinę programą ir žemėlapį, su pažymėtais prie reiškinio prisidedančiais klubais ir visą naktį važinėsiančio autobuso maršrutu, galite rasti čia.