Ram Records - ilgiausių metų!

Ram Records jau 100! Taip, tu perskaitei visiškai teisingai. Didžiojoje Britanijoje žmonės sulaukę 100 metų amžiaus laimingi valdo Wether‘s Originals saldainius ir mėgaujasi Karalienės sveikinimu ant namų židinio. O Ram Records vis dar scenos centre ir šokdina neįtikėtino dydžio šokių aikšteles su viską drebinančiomis bosinėmis linijomis ir stulbinančiomis muzikinėmis melodijomis.

 

 

1992 metais įkurtą įrašų leidybos kompanija išleido Andy C plokštelę „Sour Mash“. Nuo tada Ram Records lyderiavo leisdama populiariausią ir labiausiai įsimintiną drum‘n‘bass muzikos klasiką. Per visą savo gyvavimą Ram Records įgijo neįtikėtiną daugybę gerbėjų visame pasaulyje, na o įrašu kompanijos bosas – Andy C jau eilę metų yra įvardinamas kaip vienas geriausių DJ‘ų kadanors stovėjusių prie grotuvų.

 

Švenčiant 100-ąjį kompanijos leidinį, Ram Records nusprendė pasiūlyti savo gerbėjams kai ką specialaus. Tai keturi kūriniai, kurie sukosi šokių aikštelėse beveik dešimtmeti, bet dar niekada nebuvo išleisti.

 

Keturių kūrinių plokštelėje jūs rasite Andy C, Sub Focus, Culture Shock kūrybą ir Noisia remiksuota Ram Trilogy klasiką.

 

Juno.co.uk visus jau kviečia užsiprenumeruoti laišką ir pirmam sužinoti kada Ram šimtasis leidinys pasieks parduotuvę.