Antrasis rugsėjo savaitgalis "G" su drum'n'bass dailininku - Nu:Tone

Praėjusią savaitę naujam sezonui duris atvėręs klubas "G" netrukus visiems primins apie net iki 180 dūžių per minutę įsisiūbuojantį drum'n'bass. Šį penktadienį, rugsėjo 16 dieną, "G" visus pakvies į vakarėlį "Drum'n'bass In The Place", kur ant scenos pagaliau užlips, Lietuvoje ilgai lauktas, "Hospital" šeimos atstovas – Nu:Tone.

 

Nuo singlų iki albumų

 

Dan Gresham pasirinkęs Nu:Tone pseudonimą įžengė į drum'n'bass sceną dar 2001 metais, o savo kaip profesionalaus atlikėjo vardą užsitvirtino dėka leidybinės kompanijos "Hospital". Ir nors pradžioje Dan svajojo tik apie kelių singlų išleidimą, tačiau "Hospital" vadovaujantis Tony Colman (London Elektricity) perspėjo: "Mes priimame atlikėjus tikėdamiesi iš jų albumų". Tad šiandien Nu:Tone nebeskaičiuoja išleistų singlų, jo diskografijoje puikuojasi trys albumai pasklidę po pasaulį tiek vinilinėse ir kompaktinėse plokštelėse, tiek skaitmeniniame formate.

 

Šių metų pavasari pasirodęs trečiasis Nu:Tone albumas "Words and Pictures", pasak paties Dano, nesusietas su jokiomis muzikinėmis koncepcijomis ar madomis. Albumas buvo kurtas kitaip nei įprastai tai daro kiti drum'n'bass prodiuseriai, todėl buvo puikiai įvertintas ir pripažintas kaip solidus ir ambicingas projektas. Jį ruošdamas Nu:Tone kartu su vokalistais rašė tekstus dainoms ir tik vėliau kūrė joms muziką. Pasak Nu:Tone, taip jis siekė dainoms sukurti tinkamą muzikinį paveikslą, kad dainų žodžiai ir muzika turėtų didesnį tarpusavio ryšį.

 

 

Tris albumus išleidęs ir labai mėgstantis bendradarbiauti su įvairiais vokalistais Nu:Tone yra pripažintas kaip vienas geriausių vokalinio drum'n'bass prodiuserių. Tačiau nepaisydamas užsitarnauto liquid ir soulful drum'n'bass virtuozo vardą, Nu:Tone savo pasirodymuose vien tik juo neapsiriboja. "Vakarėlių metu aš mėgstu keliauti per įvairius skambesius, nuo lengvo, gilaus iki sunkaus. Niekada nesu iš anksto pasiruošęs, todėl visada stengiuos perprasti publiką grojimo metu. Na ir žinoma, pirmenybę aš teikiu vinilinėms plokštelėms.", teigia Dan Gresham.

 

"Nu:Tone yra vienas iš svarbiausių "Hospital" šeimos atstovų, kuris jau daug metų kuria išskirtinę ir kokybišką muziką. Jo vizitas yra puikus impulsas visai mūsų scenai ir klubinio sezono pradžiai.", - teigia šiam vakarėliui besiruošiantis, vienas žinomiausių Lietuvoje drum'n'bass dydžėjų - Astralas.

 

Kartu būrys lietuvaičių ir naujasis "Future Jazz"

 

Renginio naktį scena kartu su pagrindiniu svečiu dalinsis puikiai žinomi dydžėjai Mamania ir Nervas, o išskirtinį pasirodymą atliks DJ Astralas, kuriam talkins žodžio kišenėje niekada neieškantis ir viską surimuojantis MC Messiah.

 

"Mes su MC Messiah pristatysime ilgai lauktą miksą "Future Jazz 2011". Naują, skanų, vietomis gilų ir aiškų užvedantį. Aš esu paruošęs Future Jazz miksus 2007 ir 2009 metais, pribrendo laikas naujam darbui ir šį kartą žinoma vėl su MC Messiah. Trumpai tariant viskas atrodo gražiai, o tikrąjį rezultatą išgirsite rugsėjo 16 dieną, ateikit ir įvertinkit!", - teigia Astralas.

 

Daugiau:

 

http://nutone.org

http://www.kmag.co.uk/editorial/features/nutone-interview-0211.html

http://www.hospitalrecords.com/artists/nutone/