Apie


DRUMANDBASS.LT gimė 2004-ųjų metų lapkričio mėnesi. Informacinės svetainės atsiradimo priežastis buvo siekis turėti išskirtinai drum'n'bass ir jungle muzikai skirtą lietuvišką interneto erdvę, kurioje besidomintys šią muziką galėtų rasti įvairiausių jiems įdomių skaitinių, nuo muzikinių leidinių apžvalgų, interviu su muzikos kūrėjais iki pranešimų apie artėjančius renginius.

 

Šios interneto svetainės tikslas yra burti drum'n'bass ir jungle muzikos mylėtojus į nedidelę bendruomenę, kuri ne tik lankytųsi įvairiuose renginiuose, bet ir dalintųsi savo muzikiniais atradimais bei kūrybine patirtimi.

 

2010 metų rugsėjo mėn. DRUMANDBASS.LT pakeitė savo išvaizdą, bei įgavo daug naujų turinio elementų.

 

DRUMANDBASS.LT yra atvira erdvė, kurioje prie drum'n'bass ir jungle muzikinės kultūros vystymo gali prisidėti kiekvienas šios svetainės lankytojas. Todėl visi norintys prisijungti prie DRUMANDBASS.LT turinio vystimo ir dalintis įvairia informacija apie drum'n'bass ir jungle muziką, bei jos atlikėjus, gali parašyti elektroninį laišką su savo idėjomis ir tikslais.

 

DRUMANDBASS.LT dėkoja visiems, kas prisidėjo prie šios svetainės atsiradimo ir jos vystymo, o taip pat visiems, kurie rašė straipsnius, apžvalgas, darė interviu su įvairiausiais užsienio atlikėjais ir kitais būdais siekė palaikyti šios informacinės svetainės gyvybę.

 

DRUMANDBASS.LT logotipas: .AI, .CDR, .EPS, .JPG, .TIF.

 

DRUMANDBASS.LT kontaktas: info [eta] drumandbass.lt.

 

 

Apie pastebėtas klaidas ir neatitikimus prašome informuoti elektroniniais laiškais.